Вересень 2019 року став найтеплішим за 140 років спостережень

Розмір льодовиків Арктики у вересні сягнув третьої найнижчої позначки з часу фіксації

Вересень 2019 року став найтеплішим за 140 років спостережень
Вересень цього року став найтеплішим в історії спостережень

Середня глобальна температура повітря у вересні цього року була на 0,95°С вищою, ніж середня за XX століття, – повідомляє Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США.

Попередній рекорд був зафіксований у 2015 році.

Відповідно до наведених даних вересень 2019 року став також 43 поспіль вереснем і 417 поспіль місяцем з температурами вищою, ніж середня температура за роки спостережень.

Крім того, у вересні зафіксовано скорочення до третьої найнижчої позначки з часу фіксації розміру покриття арктичних льодовиків.

Зазначається, що перші дев'ять місяців цього року стали другими найтеплішими в історії спостережень. Середня глобальна температура була на 0,94°С вищою від середньої за минуле століття і становила 15,87°С. Тепліше було лише в 2016 році.

Згідно з інформацією Львівського регіонального гідрометцентру, у 2019 році температурні показники у Львові неодноразово били рекорд. Так, 5 квітня, температура повітря у Львові піднялась до рекордних 24,1 градуса Цельсія, що є найвищим показником за останні 73 роки. А 1 липня у Львові піднялась до рекордної за останні 32 роки позначки – 32,5°С. 2 жовтня львівські синоптики зафіксували температурний максимум за останні 63 роки. Цього дня температура піднялась до 24,7°С.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук