Верховна Рада дозволила продаж частки в «Укрпошті» приватному інвесторові

Парламентарі вилучили «Укрпошту» з переліку підприємств, які не можна приватизувати

Верховна Рада дала добро на продаж частки в державній «Укрпошті» стратегічному інвесторові. За це проголосували 250 народних депутатів, які підтримали законопроект №1054-1 у другому читанні та в цілому, інформує LB.ua.

Перед другим читанням у законопроекті з'явилася поправка про приватизацію державного та комунального майна, яка виключає національного поштового оператора зі списку майна і об'єктів, що не підлягають приватизації

Авторка поправки – нардепка Роксолана Підласа. Вона заявила, що це необхідно для того, щоб завести в «Укрпошту» стратегічного інвестора. «Ми не пропонуємо приватизувати «Укрпошту». Ми вилучаємо національного поштового оператора зі статті 4 закону України про приватизацію винятково для того, щоб мати можливість завести стратегічного інвестора на міноритарний пакет акцій», – сказала вона.

Попри на протест окремих депутатів, правку підтримали, а сам закон затвердили в цілому.

Відомо, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук ще в середині літа заявляв, що Україна збирається продати частку в «Укрпошті», але раніше це було заборонено.

До слова, 2 жовтня Верховна Рада скасувала список підприємств, що не підлягають приватизації. Депутати визнали таким, що втратив чинність закон від 7 липня 1999 року «Про перелік об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації». До цього переліку входили понад тисяча різних підприємств, чимало з яких уже збанкрутували, ліквідовані або припинили існування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук