Верховна Рада хоче забезпечити військових безкоштовною психологічною допомогою

СуспільствоОксана Руда, 30 червня 20151700

30 червня Верховна Рада України підтримала у першому читанні законопроект № 2686 «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (щодо психологічної реабілітації військовослужбовців після виконання завдань у бойових умовах)». За відповідне рішення проголосували 290 нардепів при 226 мінімально необхідних.

Також депутати 238 голосами підтримали підготовку цього законопроекту до другого читання за скороченою процедурою.

Законопроект передбачає надання права військовослужбовцям, військовозобов'язаним та резервістам, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, а також особам, звільненим у запас після виконання ними службово-бойових завдань в екстремальних (бойових) умовах, права на безкоштовне проходження психологічної, медико-психологічної реабілітації з відшкодуванням вартості проїзду до відповідних центрів.

Фінансування цих видатків буде здійснено в межах державного бюджету України, передбачених на утримання відповідних військових формувань України (за програмою «Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції»).

Нагадаємо, аби закон вступив в дію, народні депутати повинні підтримати його у другому читанні, а також закон повинен підписати президент України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук