Верховна Рада ухвалила законопроект про підтримку «Пласту» з правками Зеленського

Тепер закон стосується не тільки «Пласту», а й інших скаутських організацій

КультураАнна Журба, 17 грудня 20194380
Із нього вилучили норми, що суперечать законодавству і порушують принципи рівності громадських організацій

Верховна Рада 17 грудня підтримала законопроект № 0976 про державну підтримку Національної скаутської організації «Пласт» та інших скаутських організацій України.

За нього проголосували 316 народних депутатів, повідомляє «Громадське».

Нагадаємо, 30 травня Верховна Рада 8 скликання ухвалила закон «Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України». 19 червня тодішній голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав його й передав на підпис президенту Володимиру Зеленському, який, у свою чергу, на початку вересня його ветував.

При підготовці законопроекту до повторного розгляду робоча група врахувала пропозиції президента і тепер документ стосується не тільки руху «Пласту», але і всіх скаутів. Зокрема, назву закону змінили на більш загальну – «Про визнання пластового руху та особливості державної політики підтримки пластового і скаутського руху», із нього вилучили норми, що суперечать законодавству і порушують принципи рівності громадських організацій.

Закон передбачає розробку державних і місцевих програм щодо дітей та молоді з урахуванням пропозицій «Пласту» та інших скаутських громадських об’єднань. За словами глави комітету з питань молоді та спорту Андрія Кожем’якіна, при формуванні державних і місцевих бюджетів у них можуть передбачатися витрати на підтримку пластової та скаутської освітніх програм.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук