Верховна Рада ухвалила закон про державну підтримку «Пласту»

Закон підтримали 228 парламентарів

Верховна Рада 30 травня ухвалила за основу і в цілому з техніко-юридичними правками законопроект №10184 «Про державне визнання і підтримку «Пласту» – Національної скаутської організації України». Про це повідомляє «РБК-Україна».

За законопроект проголосували 228 народних депутатів.

У пояснювальній записці йдеться, що державна підтримка «Пласту» призведе до динамічнішого розвитку організації в Україні і світі, формування десятків і сотень тисяч ціннісно-орієнтованих українських громадян-патріотів, сприятиме поліпшенню соціально-економічного становища в Україні.

«Кожен юнак і дівчина, підготовлені в «Пласті», ще до досягнення 18-річчя володіють набором компетенцій, які дозволяють керувати відділом або департаментом, планувати і реалізовувати ефективні рішення тощо. Тобто саме тими компетенціями, яких так не вистачає для політичного та економічного розвитку України», – вказане в пояснювальній записці.

Метою закону є врегулювання відносин центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з «Пластом», посилення громадянської освіти та національно-патріотичного виховання молоді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук