«Пласту» вдалось зібрати 1,2 млн грн на масштабний розвиток організації

Це на 200 тис. грн більше за поставлену ціль, а збір грошей ще триває

СуспільствоЮлія Лавришин, 17 жовтня 20183120
«Пласту» вдалось зібрати 1,2 млн грн на масштабний розвиток організації
фото Vidia.ua
Пласт планує до 2025 року розширитись до 20 тис. скаутів

Найбільша українська скаутська організація «Пласт» успішно провела краудфандингову кампанію на платформі «Велика ідея» і зібрала за півроку 1,2 млн грн. Збір грошей триває до опівночі 17 жовтня.

Нагадаємо, 17 квітня «Пласт» розпочав збір грошей на платформі «Велика ідея». Пластуни мали за ціль зібрати 1 млн грн, однак ще до завершення краудфандингової кампанії вдалось зібрати значно більше. Суму 1,2 млн грн. зібрали 725 доброчинців.

Ці гроші «Пласт» планує витратити на розвиток організації в тих регіонах України, де він не дуже поширений, зокрема у східних та південних областях. Зараз в організації є понад 8 тис. пластунів, а до 2025 року вони мають на меті розширитись до 20 тис. людей.

Карта поширення «Пласту» в Україні

«Для сталого розвитку України важливе рівномірне поширення громадських ініціатив по всій країні і це тривалий процес, який потребує значних спільних зусиль. Пласт прагне розвиватися та долучатися до розбудови громадянського суспільства в Україні. Саме тому в найближчі роки ми спрямуємо діяльність нашої команди на залучення волонтерів в регіонах країни, де Пласт є менш чисельним - у першу чергу в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Чернігівській, Сумській та Кіровоградській областях», – йдеться в описі проекту.

З відомих людей організацію підтримали головна лікарка львівського ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця, почесний президент Українського католицького університету владика о. Борис Гудзяк, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, письменник Сергій Жадан, в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун та співак Олег Скрипка. Міський голова Львова Андрій Садовий пожертвував пластунам свою місячну зарплатню.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук