«Пласт» збирає ₴1 млн на масштабний розвиток організації

«Пласт» збирає ₴1 млн на масштабний розвиток організації
фото ZAXID.NET
Організація планує відкрити 50 нових осередків на півдні і сході України

Українська скаутська організація «Пласт» розпочала краудфандингову кампанію. На меті організації, якій цього року виповнюється 106 років – зібрати 1 млн грн.

Як йдеться на сайті «Велика Ідея», ці гроші будуть витрачені на створення та розвиток 50 нових осередків (особливо у регіонах, де «Пласт» ще не такий поширений), залучення нових членів організації, дітей та дорослих, а також на ремонт тренінгового центру, що розташований в селі Вишнівчик Перемишлянського району Львівської області.

«Ми усвідомлюємо, що для сталого розвитку України важливе рівномірне поширення громадських ініціатив по всій країні і це тривалий процес, який потребує значних спільних зусиль. Саме тому в найближчі роки ми спрямуємо діяльність нашої команди на залучення волонтерів в регіонах країни, де Пласт є менш чисельним - у першу чергу в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Чернігівській, Сумській та Кіровоградській областях», - йдеться в описі проекту.

Кампанія зі збору коштів, яка стартувала 17 квітня, триватиме півроку. Акцію вже підтримала головна лікарка львівського ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця та почесний президент Українського католицького університету владика о. Борис Гудзяк.

Проморолик краудфандингової кампанії «Пласту»

Зараз організація налічує 137 осередків, 5907 пластунів віком від 6 до 17 років і 1912 волонтерів. Найчисельніші осередки «Пласту» розташовану у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. У планах організації – аби у 2025 році чисельність пластунів зросла до 20 тисяч.

Нагадаємо, що нещодавно у Львові відзначили 106-ту річницю першої пластової присяги.

Підтримати «Пласт» можна на сайті «Велика Ідея».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук