Верховна Рада проситиме у Конгресу США зброю і статус особливого союзника

СуспільствоОльга Карабан, 9 грудня 201411012

Перший заступник голови комітету з питань національної безпеки і оборони, представник фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко заявив, що український парламент повинен звернутися до Конгресу США щодо прискорення надання Україні повноцінної військової допомоги та статусу особливого союзника.

За його словами, це посилить лобістські ініціативи добровольців, повідомляє прес-служба «Самопомочі».

«Зараз у Конгресі США чекає розгляду дуже важливий законопроект щодо надання Україні статусу особливого союзника. Для його ухвалення важливо, щоб українська сторона дала нашим партнерам у США чіткий сигнал необхідності цього кроку. Звернення Верховної Ради до Конгресу може стати саме таким сигналом», – сказав Семенченко.

Він також зазначив, що під час нещодавніх візитів до США неодноразово обговорював значимість для України та українських військових статусу особливого союзника США, який вже у короткостроковій перспективі дасть змогу Україні отримувати фінансову й військову підтримку.

«Ще не будучи депутатами, я та комбати з інших фракцій двічі відвідували США, щоб пояснити, чому цей статус для нас є таким важливим. І вже встановився діалог щодо цього питання. Зараз важливо ухвалити звернення саме від парламенту, аби підтримати ініціативи партнерів та друзів України у Сенаті та Конгресі, і надати офіційного статусу нашим лобістським діям», – наголосив парламентар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук