Верховна Рада розблокувала підписання «антиколомойського» закону

Раніше підписання закону заблокували народні депутати Антон Поляков і Олександр Дубінський

Верховна Рада на засіданні у вівторок, 19 травня, не підтримала проекти постанов про скасування результатів голосування у другому читанні і в цілому за законопроект про банківську діяльність, необхідний для затвердження нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ) – так званий «антиколомойський» закон. Таким чином, депутати розблокували його підписання головою Верховної Ради, яке раніше заблокували позафракційний народний депутат Антон Поляков, а також депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський.

За проект постанови № 2571-д-П авторства Полякова проголосували 78 народних депутатів, а за проект постанови № 2571-д-П1 авторства Дубінського – 74 депутати. Обидві постанови передбачали скасування голосування за вищезгаданий документ.

Згідно з регламентом роботи Верховної Ради, її голова не може підписати законопроект, поки народні депутати не розглянуть і не відхилять проекти постанов про скасування результатів голосування.

Верховна Рада 13 травня ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності, необхідний для укладення нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Цей закон забороняє повертати націоналізовані банки їхнім колишнім власникам.

Того ж дня Поляков і Дубінський заблокували підписання закону.

До слова, Поляков, який пройшов до парламенту від «Слуги народу», але згодом був з неї виключений, також блокував прийняття цього закону внесенням рекордної кількості поправок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук