Верховна Рада ухвалила закон про спрощення процедури екстрадиції

Рішення про екстрадицію у спрощеному порядку може бути прийнято без обов'язкового проведення екстрадиційної перевірки у повному обсязі.

СуспільствоЮрій Братюк, 2 жовтня 20181490

У вівторок, 2 жовтня, Верховна Рада України ухвалила закон, який спрощує процедуру екстрадиції осіб, що затримані у зв’язку з перебуванням у міжнародному розшуку.

За повідомленням «Укрінформу», законопроект підтримали 230 депутатів за мінімально необхідних 226. Проектом встановлюється, що тепер рішення про екстрадицію у спрощеному порядку може бути прийнято без обов'язкового проведення екстрадиційної перевірки у повному обсязі.

У законопроекті також уточняється, що згідно із законом, передача особи, стосовно якої прийнято рішення про екстрадицію у спрощеному порядку, здійснюється протягом 10 робочих днів з дня повідомлення компетентному органу іноземної держави про зазначене рішення. У разі прийняття уповноваженим органом України рішення про відмову у видачі особи у спрощеному порядку екстрадиція здійснюється за загальними правилами щодо видачі осіб, які вчинили кримінальне правопорушення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук