Верховна Рада від’єднала Соснівку і Гірник від Червоноградської ОТГ

СуспільствоІрина Панчишин, 6 червня 2019, 18:54 2

Верховна Рада України зробила місто Соснівку та селище Гірник окремими населеними пунктами. Нардепи підтримали постанову, яка вивела місто та селище з Червоноградської міської ради, в чиєму адміністративному підпорядкуванні вони перебували.

Також депутати змінили межі Сокальського району, збільшивши територію на 318 га. Тож тепер Соснівка та Гірник можуть утворити об’єднану територіальну громаду із навколишніми селами.

Цього тамтешні мешканці вимагали два роки. Під тиском змусили обласну раду внести це у перспективний план Львівщини. Однак для остаточної реалізації потрібні були зміни в адміністративно-територіальному устрої України. Це вдалось зробити завдяки поданню віце-спікерки Оксани Сироїд.

«Кілька років ми разом з громадою тут, в тому числі в стінах парламенту, боролися за те, аби ухвалити постанову і від’єднати Соснівку від Червонограда адміністративно – відпустити на свободу. Мрія соснівчан здійснилася. Я думаю, що сьогодні у Соснівці, напевно, такий своєрідний День незалежності від Червонограда, який вони можуть святкувати», – розповіла віце-спікерка Верховної Ради Оксана Сироїд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук