Верховна Рада встановила 14 березня Днем українського добровольця

В Україні 14 березня відзначатиметься День українського добровольця

Верховна Рада встановила, що в Україні 14 березня відзначатиметься День українського добровольця. Відповідну постанову підтримав 231 народний депутат. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Постановою передбачено встановити День українського добровольця та відзначати його щорічно 14 березня.

«З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. Верховна Рада України постановляє установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня», – йдеться у тексті документа.

Крім цього, постановою рекомендовано Кабінету міністрів розробити із залученням громадськості, а також активних учасників добровольчих формувань, які брали участь у Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), та затвердити у місячний строк з дня прийняття постанови комплексний план заходів з відзначення на державному рівні Дня українського добровольця.

Зокрема передбачено проведення щороку заходів із належного вшанування подвигу українських добровольців; проведення у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури тематичних заходів, бесід про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь в них добровольчих формувань.

Постанова набирає чинності з дня наступного за днем її опублікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук