Верховна Рада змінила межі двох районів Луганщини

Верховна Рада України змінила межі Попаснянського та Слов'яносербського районів Луганської області і збільшила територію Попаснянського району на 51 га.

За відповідну постанову проголосували 268 народних депутатів на пленарному засіданні Верховної Ради в середу, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Ця постанова передбачає зміну меж Попаснянського та Слов'яносербського районів Луганської області та збільшення території Попаснянського району на 51 га земель за рахунок передання до його складу такої площі земель, що перебувають у віданні села Жолобок Фрунзенської сільської ради Слов'яносербського району.

Таким чином, територія Попаснянського району становить 146, 7 тис. га.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту постанови, ці зміни пов'язані з тим, що останнім часом відбулися зміни в частині підконтрольних українській владі окремих населених пунктів, що перебували на кордоні розмежування підконтрольності територій.

У пояснювальній записці зазначено, що в результаті збройного нападу на 32-й блокпост української територіальної оборони його було ліквідовано, а лінію розмежування було змінено таким чином, що село Жолобок повернули під контроль української влади.

«Цей населений пункт перебуває в адміністративному підпорядкуванні Фрунзенської сільської ради Слов'яносербського району Луганської області. Територія безпосередньо села Фрунзе наразі непідконтрольна українській владі», – йдеться в пояснювальній записці.

Як повідомляв ZAXID.NET, 7 жовтня Верховна Рада змінила межі чотирьох районів Луганщини, а 11 грудня – чотирьох районів Донеччини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук