Верховний суд скасував виділення землі в Козині, яку привласнив голова адміністрації Януковича

СуспільствоВолодимир Пиріг, 12 листопада 20161910

Верховний суд України за заявами Генпрокуратури скасував судові рішення щодо виділення земельних ділянок у селищі Козин, власниками яких стали колишній голова Адміністрації президента часів Януковича та його родич.

Як повідомила в суботу прес-служба Генпрокуратури, таке рішення Верховний суд прийняв 9 листопада.

Як йдеться у повідомленні Генпрокуратури, виконавчий комітет Козинської селищної ради Київської області у 2002 році усупереч вимогам закону «Про місцеве самоврядування», кількох статей Земельного кодексу та поза межами наданих йому законом повноважень прийняв низку рішень, якими передано у приватну власність громадян земельні ділянки для забудови загальною площею майже 0,5 га. У подальшому власниками цих земель стали колишній голова Адміністрації президента часів Віктора Януковича та його родич.

«Незважаючи на правомірність доводів прокурора про відсутність у виконавчого комітету ради права приймати рішення про надання у власність земель комунальної власності, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ погодився із судом апеляційної інстанції, який у задоволенні позовів відмовив», – розповіли в ГПУ. Після цього Генпрокуратура подала заяви до Верховного суду про перегляд судових рішень.

«Найвищий судовий орган погодився з доводами прокурора і 09.11.2016 скасував незаконні судові рішення, а справи направив на новий розгляд до суду першої інстанції», – йдеться у повідомленні.

В той же час У повідомленні ГПУ не вказується прізвище екс-голови Адміністрації президента і його родича. Але відомо, що Адміністрацією президента з 25 лютого 2010 року до 17 січня 2014 року керував Сергій Льовочкін. З 24 січня по 26 лютого 2014 року цей пост займав Андрій Клюєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук