Ветерани АТО мають намір створити у Львові гаражні кооперативи

СуспільствоОрися Шиян, 1 вересня 20166550

Частина учасників бойових дій на сході України, що мешкають у Львові, мають намір створювати гаражні кооперативи. На сьогодні до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій за три місяці його роботи надійшло 1030 таких заявок.

Департамент містобудування Львівської міської ради вже запропонував окремі земельні ділянки для будівництва автогаражних кооперативів учасникам АТО. Землю виділили на вул. Трускавецькій, вул. Величковського, вул. Олесницького, вул. Ковельській. Також на наступній сесії міськради буде подано на розгляд виділення земельних ділянок на вул. Рахівській і на вул. Майданній-Проектованій, передає прес-служба ЛМР.

Із 1030 заявок, що надійшли від учасників бойових дій, які мають намір створювати гаражні кооперативи, у Галицькому районі – 65, у Сихівському – 174, у Франківському – 244, у Шевченківському – 212, у Залізничному – 167, у Личаківському – 168.

Окрім цього, Центр розпочав проект «Стройбат», який передбачає працевлаштування бійців АТО, які бажають займатись будівельними та ремонтними роботами. Вже відбулись три зустрічі, на яких домовлено з підрядниками, що всі, хто звертаються щодо працевлаштування, мають можливість контактувати щодо реального місця праці.

В цій програмі беруть участь 9 демобілізованих бійців АТО, однак набір ще триває.

Нагадаємо, Центр надання послуг учасникам бойових дій займається наданням соціальної, правової та  іншої допомоги учасникам АТО. Одним із головних завдань є створення повноцінної єдиної бази даних учасників бойових дій. Разом із соціальними службами, у приміщенні центру працюють волонтерські та церковні організації. Тимчасовим керівником Центру є Оксана Рубай. Допомогу бійцям АТО та їх родинам надають у приміщенні Личаківської районної адміністрації (вул. Левицького, 67, кімната 206).

За даними Центру, зараз у Львові офіційно зареєстровано більше 4000 тисяч учасників АТО. З них майже 3500 мають статус учасника бойових дій, 65 – інваліди війни, 45 – сім'ї загиблих. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук