Ветеринарна клініка ЛКП «Лев» запровадила знижки для пільговиків

Ціни на деякі послуги будуть удвічі нижчими, ніж в інших клініках міста

СуспільствоОльга Гринько, 23 листопада 20173870
Ветеринарна клініка ЛКП «Лев» запровадила знижки для пільговиків
фото умовне
Для пільговиків ціни на деякі послуги будуть удвічі нижчими

Перша комунальна ветеринарна клініка, що функціонує на базі ЛКП «Лев», ввела знижки для пільговиків. Для пільгових категорій громадян ціни на деякі послуги будуть нижчими в середньому на 50%, ніж у решті ветеринарних клінік міста. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Майже впродовж двох років ціни на ветеринарні послуги для домашніх улюбленців у клініці ЛКП «Лев» були незмінними. Потреба переглянути їх виникла у зв’язку з підняттям цін на пальне, медичні препарати, комунальні послуги. Тому з 15 листопада Перша комунальна ветеринарна клініка ЛКП «Лев» ввела в дію новий прайс-лист. Але, піклуючись про найменш захищені категорії населення, запровадили спеціальні ціни на медичні послуги для процедури з кастрації та стерилізації тварин.

«Ми розуміємо, що серед львів’ян є багато людей, для яких утримання домашнього улюбленця вже є значним навантаженням. Але право на друга мають усі! Своїм моральним обов’язком бачимо допомогу та підтримку таких людей, адже самі щодня маємо справу з порятунком та допомогою чотирилапим», – пояснила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Знижки отримають волонтери, опікуни безпритульних тварин, згідно укладених угод, при проведенні процедур для безпритульних тварин, а також господарі домашніх собак та котів, за умови реєстрації у єдиній міській базі господарських тварин міста Львова, що мають статус:

– непрацюючих пенсіонерів, розмір пенсії яких не перевищує розміру двох прожиткових мінімумів;

– інваліди;

– непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами;

– учасники антитерористичної операції;

– члени багатодітних сімей;

Нагадаємо, зароблені гроші клініка витрачає на потреби безпритульних тварин. Ознайомитися з новим прайс-листом ЛКП «Лев» можна за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук