Виборчі комісії на 75% сформовані із представників парламентських партій, – «Опора»

У складі територіальних виборчих комісій, сформованих ЦВК на місцеві вибори 2015 року, 75% членів представляю парламентські партії. Про це заявив представник громадянської мережі «Опора» Олександр Неберикут.

За оцінкою аналітика, Партії парламентської коаліції (БПП, «Народний Фронт» і «Самопоміч») мають в ТВК 49% своїх представників. В 2010 році партії, що входили до провладної коаліції (Партія регіонів, Народна партія і КПУ) мали в складі ТВК 52% своїх представників.

Партії парламентської опозиції («Опозиційний блок» і якось так вийшло, що сюди треба зараховувати Радикальну партію) мають в складі ТВК 26,5% своїх представників. В 2010 році опозиційні в парламенті партії («Батьківщина» і «Наша Україна») змогли делегувати до складу ТВК 18% своїх представників.

Неберикут зазначив, що на місцевих виборах 2010 року парламентські партії делегували аж 84% своїх представників до складу ТВК цього ж рівня.

Аналітик уточнив, що представив попередні розрахунки, зокрема, «без врахування ролі технічних партій, поле для маневру яких суттєво розширилося порівняно з 2010 роком».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук