Виборчі перегони стартують 5 вересня

Виборчі перегони стартують 5 вересня

Центральна виборча комісія оголосила про початок з 5 вересня виборчого процесу чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. Про це повідомляється у постанові ЦВК №209 від 29 серпня 2015 року, опублікованій у газеті «Урядовий кур’єр» №159 (5533).

«Центральна виборча комісія постановляє: оголосити з 5 вересня 2015 року початок виборчого процесу чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, призначених згідно з п.1 Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2015 року № 645-VIII «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році», – йдеться у постанові.

Відповідно до документа, не проводитимуться вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів на територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Крім того, не були призначені вибори до ряду обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад Донецької та Луганської областей. Перелік місцевих рад Донецької та Луганської областей, чергові вибори депутатів яких не призначено, визначені у постановах ЦВК №№ 189 і 190. За даними ЦВК, йдеться про 91 місцеву раду Донецької області та 31 місцеву раду Луганської області.

Зазначається також, що вибори депутатів районних у місті Києві рад призначено на 27 березня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук