Вибори мера Львова можуть пройти в один тур

За даними соціологів, Андрій Садовий може отримати понад 50% голосів

СуспільствоОльга Перехрест, 24 вересня 201544176
За місяць до виборів Андрія Садового підтримують понад 55% львів’ян

На наступних виборах мера Львова, які відбудуться 25 жовтня, понад 55% львів'ян готові проголосувати за чинного міського голову Андрія Садового. Про це свідчать дані дослідження, оприлюднені 24 вересня соціологічною агенцією «Фама». 

Друге місце в рейтингу займає народний депутат Дмитро Добродомов, за якого наразі готові проголосувати 17,4% львівських виборців, а  третє – Володимир Гірняк, депутат міськради. Його готові підтримати 12,4% виборців.

Ще троє кандидатів, які уже заявили про свій намір балотуватися на посаду міського голови Львова мають суттєво нижчі шанси – Оксана Юринець (5,5%), Ігор Васюник (3,9%), Руслан Кошулинський (3,7%).

Близько 1% опитаних мають намір підтримати інших кандидатів на посаду міського голови, серед яких були названі Ярослав Хамуляк, Петро Писарчук, Петро Димінський, Ігор Зінкевич, Ігор Мирошниченко, Гліб Лончина, Андрій Гутник та умовний «кандидат від Правого сектору».

 

Втім, соціологи також змоделювали ймовірні результати другого туру виборів, якщо у першому жоден з претендентів не набере понад 50% голосів.

За умови, що в другий тур виходить пара Садовий-Добродомов, перемагає Андрій Садовий з результатом майже 59% проти 21% у Добродомова. Ще 21% виборців не змогли визначитися у виборі між цими двома кандидатами.

У випадку, якщо у другому турі зустрінеться пара Садовий-Гірняк, соціологи прогнозують ще більш переконливу перемогу Садового – майже 62% проти 17% у Гірняка. Не змогли обрати між цими двома кандидатами 22,5% опитаних.

Загалом на виборах мера збираються проголосувати 76,4% мешканців міста та околиць (м. Винники, смт. Рудно, смт. Брюховичі). З них 45,4% вже точно визначились із кандидатом. 

Нагадаємо, що за даними цього опитування, до Львівської міськради проходять шість партій.

Дослідження проводилось в період з 18 по 21 вересня 2015 року. Було опитано 1800 респондентів, старших 18 років. Участь в опитуванні взяли мешканці Львова, смт. Рудно, смт. Брюховичі та м. Винники.

Похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 2,3% для показників близьких до 50%, 2% - для показників близьких до 25% або 75%, 1,4% - для показників близьких до 10% або 90%, 1% - для показників близьких до 5% або 95%, 0,5% - для показників близьких до 1% або 99%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук