Виборці Львівщини до кінця тижня мають отримати запрошення на вибори

Головні Новини за 13 жовтняІрина Папірник, 13 жовтня 2014, 16:11 0

Окружні виборчі комісії (ОВК) Львівщини завершили найважчий етап підготовки до позачергових парламентських виборів. У 12 окружних комісіях вже сформували дільничні виборчі комісії (ДВК). Здебільшого це робили за допомогою електронної системи, але були й такі випадки, коли жеребкування розподілу квот на дільницях робили вручну.

Громадські спостерігачі зафіксували також дивні випадки, коли ОВК, зокрема 115-й та 126-й, під час електронного жеребкування оголосили перерву на добу, аби перевірити результати роботи комп’ютерного відбору головуючого складу ДВК.

Розповідають спостерігачі і про прикрі випадки під час відбору. Зокрема, на 115-му ОВК спостерігачку не пустили у приміщення, де системний адміністратор вносив результати в електронну базу. Мотивуючи, що вхід в приміщення є обмежений, сторонні особи, навіть спостерігачі, сюди заходити не мають права.

«Нашого спостерігача просто виштовхали за двері, зачинили перед носом і почали кричати, що ми перешкоджаємо роботі. Дійшло до того, що системні адміністратори повисмикували комп’ютери з розеток», – розповіла прес-секретар кампанії спостереження у Львівській області ГО «Опора» Ірина Швець.

Та попри те, ДВК сформовані. Зараз в окружних виборчих комісіях уточняють списки, контакти голів дільничних виборчих комісій. ОВК мають лише два дні, аби підбити підсумки. «За два дні ми в ДВК передамо вже списки виборців, а також вони нарешті почеплять на двері таблички, тобто зможуть нормально розпочати роботу», – розповів голова Личаківської ОВК (№118) Ігор Сліпецький.

Також в ОВК повідомляють що до кінця цього тижня львів’яни та мешканці області мають отримати запрошення на вибори. Їх розноситимуть члени ДВК.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук