Від імені «загону Кузнєцова» записали відеозвернення до СБУ
Суспільство

Від імені «загону Кузнєцова» записали відеозвернення до СБУ

Володимир Рихліцький, 9 листопада 2014 4605 0
фото СБУ
Від імені «загону Кузнєцова» записали відеозвернення до Львівського СБУ

Після того, як працівники СБУ затримали у Львові терористичну групу, члени якої називали себе «Загоном імені Кузнєцова», в інтернеті з’явилося відеозвернення від імені злочинної групи.

Відео було оприлюднене на інтернет-каналі «Львівської народної республіки» у Youtube 8 листопада.

Чоловік у масці називає себе керівником «Загону імені Кузнєцова». Він стверджує, що СБУ не затримувала нікого із учасників так званого загону.

«Всі 15 людей нашого загону імені Кузнєцова перебувають на волі, живуть і працюють у Львові і ведуть підпільну антифашистську діяльність на землях Львівщини. Ми не знаємо кого затримала СБУ», – стверджує чоловік у масці.

Справжнім завданням «Загону імені Кузнєцова» він називає «збір інформації про карателів зі Львівщини і Прикарпаття, а також про перекидання техніки з Галичини в район каральної операції на сході».

П’ятьох людей, яких 4 листопада затримали працівники СБУ, за підозрою у підготовці терактів люди в масках обіцяють визволити та допомогти їх родинам.

Як відреагували на це звернення в СБУ, поки не відомо.

Як повідомляв ZAXID.NET у червні прокуратура Львівської області порушила кримінальне провадження з приводу появи у російській соцмережі «ВКонтакте» спільноти «Львівська Народна Республіка».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук