Від отруєння в Ізмаїлі постраждали 635 людей

СуспільствоАндрій Стець, 24 червня 20164050

Через спалах епідемії кишкової інфекції в Ізмаїлі за медичною допомогою звернулися 635 людей. Такі дані станом на восьму годину ранку п'ятниці повідомляють у прес-центрі санітарно-епідеміологічної служби України.

У відомстві зазначають, що до лікарень вже потрапило 370 дітей. Тим часом дослідники беруть додаткові проби води, щоб провести аналіз її бактеріального і санітарно-хімічного складу.

«Основним механізмом передачі залишається контактно-побутовий, фактором передачі - харчовий (овочі і фрукти, миті некип'яченої водою і вживання сирої води, очищеної в домашніх умовах через побутові фільтри)», - наголошують у відомстві.

Наразі триває дезінфекція та промивання водопровідних мереж і артезіанських свердловин, резервуарів системи водопостачання міста.

Нагадаємо, через масове отруєння в Ізмаїлі 18 червня запровадили надзвичайний стан. У Державній санепідемслужбі України повідомили, що причиною масового отруєння людей стало попадання відходів із вбиралень будинків приватного сектора в міську водопровідну мережу внаслідок підтоплення через сильні зливи.

Міністерство охорони здоров’я виділило 130 тис. грн на ліки та дезінфекцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук