Від початку року для реабілітаційного центру «Джерело» у Львові зібрали 4 тонни макулатури

За 9 місяців 2019 року з контейнерів для макулатури, що встановлені на 5-ти автозаправках у Львові, зібрали понад 4 тонни вторсировини на потреби дітей. Кожна зібрана тонна макулатури — це приблизно 2,5 тис грн, які допоможуть зробити процес реабілітації дітей з центру «Джерело» більш якісним та ефективним.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, сьогодні під опікою центру є понад 250 дітей з інвалідністю. Тут намагаються забезпечити комфортне перебування для кожного, а також організувати навчання та адаптацію. Тож центр постійно потребує коштів на закупівлю обладнання, оплату роботи фахівців, облаштування приміщень тощо.

Зараз на автозаправках мережі ОККО у Львові є 5 контейнерів для збору макулатури. Працівники слідкують за збереженням контейнерів, а волонтери з центру «Джерело» вивозять і здають макулатуру. Використаний папір, упакування, обгорткові матеріали, які накопичуються на заправках, також передають на потреби дитячого центру. Цей проект зі збору макулатури розпочався наприкінці 2018 року.

Долучитися до допомоги дітям і здати макулатуру для потреб центру «Джерело» можна безпосередньо у Центрі «Джерело» (просп. Червоної Калини, 86а) або на автозаправках за такими адресами: просп. Чорновола, 14; вул. Рудненська, 1; вул. Володимира Великого, 58а; вул. Наукова, 2; вул. Вашингтона, 12.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук