Від початку року у львівських ЦНАПах замовили 10 тисяч паспортів

Від початку року у львівських ЦНАПах замовили 10 тисяч паспортів
Попит на виготовлення паспортів зріс у кілька разів після набуття чиннності безвізового режиму України з ЄС

Від початку 2018 року у Центрах надання адміністративних послуг Львова послугою оформлення паспортів скористалися 10 тисяч людей, йдеться про біометричні документи та ID-картки. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Торік послугою скористалося понад 35 тисяч осіб, в цьому році (за січень – лютий) паспорти замовили вже понад 10 тисяч осіб, видано більше 8 тисяч паспортів», - інформують у міській раді.

Нагадаємо, що попит на виготовлення закордонних паспортів зріс у кілька разів після набуття чинності безвізового режиму з ЄС в Україні, 11 червня 2018 року.

Віднедавна замовити біометричний паспорт можна виключно за попереднім записом на офіційному сайті Львівської міської ради – «живу чергу» скасовано. Проте «жива черга», паралельно з електронною, діє на замовлення паспорта у вигляді ID-картки.

Від 21 лютого «живу чергу» для замовлення біометричного паспорту (для виїзду за кордон) переведено в електронну, і в ній втричі збільшено кількість місць. Цей запис оновлюють щотижня в понеділок, тому можна обрати для себе будь-який зручний день впродовж тижня – з понеділка до п’ятниці

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в термін, не пізніше 20 робочих днів, становить 557, 32 грн, до 7 робочих днів – 810,32 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук