НБУ скасував обмеження на купівлю валюти для фізичних осіб

До 5 листопада українці могли купити валюту та дорогоцінні метали на суму, що не перевищує еквіваленту 150 тисяч гривень

ЕкономікаАнна Журба, 5 листопада3480

З 5 листопада в Україні скасували обмеження щодо максимальної вартості валюти і дорогоцінних металів, які можна купити за 1 день. Раніше добовий ліміт становив суму, що не перевищувала еквіваленту 150 тисяч грн (приблизно 6 тисяч доларів).

Нацбанк повідомив про скасування цієї норми 29 жовтня. Зазначалося, що більшість українців купують валюту на суми, менші за ліміт, тому особивого впливу на валютний ринок це рішення не матиме.

Крім того, Нацбанк вирішив скасувати вимогу надавати документи, які підтверджують підстави для проведення операцій з купівлі безготівкової іноземної валюти.

Додамо, що НБУ вже скасував низку валютних обмежень з початку року.

Зокрема, українці можуть купувати іноземну валюту онлайн та у поштових відділеннях, а також в Україні ввели систему інвестування за кордон у межах е-лімітів (до 50 тисяч євро на рік для фізичних осіб) без необхідності отримання індивідуальних дозволів або ліцензій. У вересні Нацбанк скасував обмеження щодо максимальної суми, яку можна вивозити з України у вигляді дивідендів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук