Від сьогодні зріс акцизний податок на алкоголь

В Україні з 1 липня збільшується акцизний податок на алкоголь.

Про це йдеться в законі № 1166-VII "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні".

Згідно з законом, акциз на вина з доданням спирту та міцні (кріплені) вина з доданням рослинних або ароматизувальних екстрактів зростає на 25,1% — до 3,58 грн/літр. РБК-Україна нагадує, що раніше в Україні діяла ставка на міцні вина у розмірі 2,86 грн/літр.

Крім того,  з 1 липня збільшується акцизний податок на ігристі та газовані вина на 0,25% — до 5,2 грн/літр. Попередня ставка на ігристі та газовані вина в Україні складала 4,16 грн/літр.

Ставки на сидр і перрі (без додання спирту) від сьогодні зростають з 0,50 грн до 0,63 грн/літр, тобто на 26%.

Також підвищується ставка на 25% — до 70,53 грн/літр 100% спирту на спирт етиловий, неденатурований, з концентрацією спирту 80 об. % або більше; та інші спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, денатуровані, будь-якої концентрації, а також на суміші із зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями, в іншому місці не зазначені з доданням спирту. Попередня ставка на ці напої в Україні становила 56,42 грн/літр 100% спирту.

Як повідомляв ZAXID.NET, 17 червня в Україні зросли мінімальні відпускні оптово-роздрібні ціни на алкоголь. Наступне їхнє підняття відбудеться 1 серпня.

Зазначимо також, що сьогодні зріс акцизний податок на тютюн і вироби з нього.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук