Видали провокаційний номер журналу "Просто Неба"

20 березня 20093710

Відсьогодні у вуличних продавців Львова можна придбати новий четвертий соціокультурний журнал "Просто Неба", де упорядники та автори шукали відповіді на запитання "Хто хоче Бога?". Про це сьогодні, 20 березня, на прес-конференції повідомила випусковий редактор журналу Мар’яна Соха.

"За підтримки Фонду сприяння демократії при Посольстві США журнал "Просто Неба" виходитиме кожних два місяці. Цей номер має кілька родзинок - на обкладинці, звороті та всередині - письменник Тарас Прохасько в образі бомжа (це друге втілення проекту "Без Ознак Мистецького Життя"); друга родзинка - те, що на передостанній сторінці є потрібна інформація, яка може допомогти бездомній людині. Ця сторінка відрізна. Будь-хто, побачивши потребуючу людину, зможе надати інформацію з журналу про те, де можна поїсти, отримати теплий одяг, помитися підстригтися, випрати речі, отримати реєстрацію ти відновити паспорт, одержати консультацію юриста", - зазначила Мар’яна Соха.

"Цей номер провокаційний. Від його теми "Хто хоче Бога?" до різних поглядів авторів. Зокрема Павло Коробчук написав матеріал "Бог - це бомж", також у номері ексклюзивний матеріал від Сергія Жадана про бездомних дітей і про те, яку роль має влада у цій ситуації", - зазначив куратор проекту "БОМЖ " у межах журналу "Просто неба" Григорій Семенчук.

За його словами, у журналі "Просто Неба" відтепер є у Міжнародній асоціації вуличних видань.

Довiдка ZAXID.NET

Журнал "Просто неба" - новий проект для бездомних і соціально незахищених верств населення у Львові. Унікальність вуличного видання полягає в тому, що бездомній людині надається можливість не тільки отримати якусь послугу чи милостиню, а самій заробити на життя і зробити перший крок з бездомності назад до соціуму, а також донести свою думку до соціуму. Журнал коштує 4 грн, половину з яких отримує вуличний продавець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук