Відбулось відкриття оновленого центру обслуговування абонентів Vodafone у Львові

Суспільствореклама, 23 грудня 2016, 12:21 665 0

В інтер’єрі приміщення яскраві кольори, облаштовано комфортні робочі місця для операторів. Також тут передбачили відпочинкову, спортивну зони та кухню.

«Зразу з’являється настрій на обслуговування. Настрій як собі піднімається, так і тоді, коли дзвонять абоненти, то ми їм теж частинку передаємо свого настрою», сказала операторка контактного-центру Vodafone Україна Ольга Сімчук.

У Львівському центрі обслуговування абонентів працює більше 500 працівників. Серед переваг роботи гнучкий графік, кар’єрні можливості, мотиваційна програма для працівників та постійне навчання. Майже 10 % співробітників працюють тут більше 10 років.

«Ми відкриті для нових співробітників. У нас зараз активно йдуть набори. Ми дуже хочемо, щоб люди до нас приходили: молоді, завзяті і талановиті», зазначила керівниця львівського центру обслуговування абонентів Vodafone Олена Чурсіна.

«Цього року ми сформулювали головну ціль свою. Ми хочемо стати оператором №1 і найулюбленішим для наших клієнтів і співробітників», поділилась генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Оновлений контактний центр обслуговує половину українських абонентів Vodafone. Впродовж місяця оператори центру обслуговують по телефону більше півтора мільйона абонентів Vodafone та відповідають на сорок тисяч звернень в онлайн чаті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук