Відкриття дитячого ігрового майданчика

5 серпня  у с. Бовшів Галицького району Івано-Франківської області, на території якого працює  ДТЕК Бурштинська ТЕС,  відбулось урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика.

«Ця добра справа для наших дітей зроблена в рамках підписаного Меморандуму Соціального партнерства, який передбачає залучення коштів для громад де працює ДТЕК Бурштинська ТЕС. На цей рік сума складає 1 млн грн. Дитячий майданчик - один з перших проектів у с. Бовшів, також у цьому році вже виділено 250 тис. грн для розробки проектно-кошторисної документації на будівництво центрального водогону в селі, оскільки ця проблема є дуже актуальне для бовшічан», - розповів під час урочистого відкриття директор ДТЕК Бурштинської ТЕС  Андрій Шувар.

Вартість дитячого майданчика складає 100 тис.грн. Тепер у дітей є повноцінна ігрова зона в комплект якої входить: дитячий будиночок, дві подвійні гойдалки, карусель, гірка, пісочниця та ін.

«Я радію, що співпраця між громадами та ДТЕК Бурштинською ТЕС налагоджена і результат якої ми бачимо зараз. Відкриття цього майданчика, а також втілення в життя інших проектів  говорить про соціальну відповідальність керівництва теплової електростанції перед громадою. Ці добрі справи підтягують за собою розвиток нашої інфраструктури, покращення комфорту міст та сіл та соціальний розвиток громад»,  - спілкуючись з громадою, розповів голова Галицької РДА Ярослав Бартків.

Цей день став справжнім святом і для сільської голови – Ганни Очкур, оскільки саме за її ініціативи народилася ідея встановлення дитячого майданчика: «Дякую менеджерам ДТЕК і керівництву Бурштинської ТЕС та тим, хто долучився до цієї доброї справи для наших діток. Тепер вони можуть з користю проводити свій вільний час. Цей день показує нам, що всі проблемні питання, яких є у нашому селі, можуть бути вирішенні завдяки добрій співпраці та старанню. Тому надіємось, що таких днів, як сьогоднішній, у нас ще буде багато».

Після урочистих привітання до гостей свята промовляли найменші мешканці села, які підготували чудові радісні та  вдячні вірші про новий ігровий майданчик, а потім заспівали пісню розо із викладачем музики. Одразу по закінченню свята діти побігли випробовувати нові  каруселі та гірки.

Цей проект не перший для с. Бовшів. У 2015 році було компанія ДТЕК також профінансувала встановлення вуличного освітлення на суму – більше 120 тис. грн.

За період з 2013 по 2015 рр. ДТЕК в рамках Стратегії Соціального партнерства, направив 12 млн. грн. на реалізацію соціальних проектів Прикарпаття у 5 напрямках: охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціально-значущої інфраструктури, розвиток біснес-середовища та підвищення активності громад. Основна мета усіх напрямків – це покращення якості життя громад міста не лише сьогодні, а й у перспективі. У цьому полягає стратегічний підхід ДТЕК до планування соціальних інвестицій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук