Відкриття нового правового клубу «PRAVOKATOR»

вул. Костомарова 1/3.

Анонси8 червня 2018550

У понеділок, 11 червня, відбудеться відкриття правового клубу «PRAVOKATOR» (онлайн-платформа щодо правового консультування громадян). Одне із завдань клубу – посилення правової обізнаності громадськості.

У відкритті візьмуть участь Міністр юстиції Павло Петренко та Народний депутат Ірина Луценко.

Окрім того, серед інших запланованих заходів:

12.00 - Відкриття центру з надання послуг у сфері ДРАЦС м. Львова європейського зразка – «OpenSpace».

Брифінг Міністра Павла Петренка з журналістами. На базі цього центру зібрано найбільш популярні послуги, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану на Львівщині. За спрощеною процедурою реєструватимуть малюків, подаватимуть документи на одруження, зміну імені та прізвища, повторну видачу документів. Більшість послуг надаватимуться за кілька хвилин. Адреса: м.Львів, вул.Франка, 157.

14.00 - Засідання регіонального штабу з питань ліквідації заборгованостей з виплат по заробітній платі.

Спільні дії регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби Львівської області рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Адреса: м.Львів, площа Шашкевича,1.

15.00- Конференція за участю матерів-стягувачів заборгованості по аліментах. Розповідь матерів про результати закону #Чужих дітей не буває! Адреса: м.Львів, площа Шашкевича,1.

Акредитація для представників ЗМІ за телефоном: 098 92 22 270, Ольга Шайнога.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук