Відома блогерка Татуся Бо написала дитячу книжку

КультураК.С., 26 січня 20175350
Відома блогерка Татуся Бо написала дитячу книжку

Книга відомої блогерки Тетяни Комлик, яка пише під псевдонімом Татуся Бо, вийшла друком у видавництві Vivat. «Засиналочки» - це збірка віршів та коротеньких казок.

««Засиналочки» - найцінніша книжка для усіх турботливих батьків. Адже матусі й татусі так потребують допомоги у надзвичайно важкій справі - укладанні свого невгамовного малюка до ліжечка. Ніжні, добрі вірші та казочки Татусі Бо заколишуть найнепосидючишу дитинку», - йдеться в анотації до книжки.

«Коли вкладаю Надійку спати, то завжди народжується багато цікавих історій справжніх пригод, дивовижних і захоплюючих. Бо ж воно завжди так, як тільки замовкнеш, ніби завершивши історію, а мале відкрива одне око і каже, "А як спить горобчик?"», - розповіла про книжку Татуся Бо.

Пропонуємо читачам ZAXID.NET лише одну із таких історій.

Мелодія зірочок

У зірочок дуже важлива справа. Щовечора, щойно сонечко сховається за обрій, зірочки підіймаються на небо й починають мерехтіти, виглядаючи по вікнах усієї нашої планети, де не сплять діточки. Одна зірочка заглядає до чорнявої Джессі в Америці, інша спостерігає, як збирається до сну хлопчик Мінь у Китаї. А он та блакитна зірочка-миготушка чекає, коли вже в Іспанії маленька невгамовна Аделіна піде до ліжечка. Велика й поважна зірка зазирає аж до самої Австралії, там не хоче спати бешкетний Марк… Зірочки живуть на небі й звідти можуть спостерігати за всіма дітками на Землі. Отака в них робота — бачити малечу, яка не спить, і наспівувати їй дивовижну сріблясту зіркову мелодію:

Дінь…

Дінь-ділінь…

У малят закриваються оченята…

«Дзінь-ділінь-дінь-дінь…» — зірочки кличуть до малят яскраві та цікаві сни.

«Дінь-дон-дінь-дон, дінь-ділінь…» — дрібними дзвіночками розсипається зоряна мелодія солодких снів. Завтра прийде новий день із дивовижними пригодами. Тому всім малюкам потрібно набратися сил, щоб бути здоровими і вправними.

«Ділінь-дон-дон, спи, Оксаночко, дінь-ділінь-дінь-ділінь…».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук