Відома блогерка Татуся Бо написала дитячу книжку

КультураК.С., 26 січня3920
Відома блогерка Татуся Бо написала дитячу книжку

Книга відомої блогерки Тетяни Комлик, яка пише під псевдонімом Татуся Бо, вийшла друком у видавництві Vivat. «Засиналочки» - це збірка віршів та коротеньких казок.

««Засиналочки» - найцінніша книжка для усіх турботливих батьків. Адже матусі й татусі так потребують допомоги у надзвичайно важкій справі - укладанні свого невгамовного малюка до ліжечка. Ніжні, добрі вірші та казочки Татусі Бо заколишуть найнепосидючишу дитинку», - йдеться в анотації до книжки.

«Коли вкладаю Надійку спати, то завжди народжується багато цікавих історій справжніх пригод, дивовижних і захоплюючих. Бо ж воно завжди так, як тільки замовкнеш, ніби завершивши історію, а мале відкрива одне око і каже, "А як спить горобчик?"», - розповіла про книжку Татуся Бо.

Пропонуємо читачам ZAXID.NET лише одну із таких історій.

Мелодія зірочок

У зірочок дуже важлива справа. Щовечора, щойно сонечко сховається за обрій, зірочки підіймаються на небо й починають мерехтіти, виглядаючи по вікнах усієї нашої планети, де не сплять діточки. Одна зірочка заглядає до чорнявої Джессі в Америці, інша спостерігає, як збирається до сну хлопчик Мінь у Китаї. А он та блакитна зірочка-миготушка чекає, коли вже в Іспанії маленька невгамовна Аделіна піде до ліжечка. Велика й поважна зірка зазирає аж до самої Австралії, там не хоче спати бешкетний Марк… Зірочки живуть на небі й звідти можуть спостерігати за всіма дітками на Землі. Отака в них робота — бачити малечу, яка не спить, і наспівувати їй дивовижну сріблясту зіркову мелодію:

Дінь…

Дінь-ділінь…

У малят закриваються оченята…

«Дзінь-ділінь-дінь-дінь…» — зірочки кличуть до малят яскраві та цікаві сни.

«Дінь-дон-дінь-дон, дінь-ділінь…» — дрібними дзвіночками розсипається зоряна мелодія солодких снів. Завтра прийде новий день із дивовижними пригодами. Тому всім малюкам потрібно набратися сил, щоб бути здоровими і вправними.

«Ділінь-дон-дон, спи, Оксаночко, дінь-ділінь-дінь-ділінь…».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук