Відомий доктор філологічних наук Олександра Сербенська святкує ювілей

Святкує ювілей

Головні новини за 03 березняНовини Львова, 3 березня 2014, 20:40 574 0

Доктор філологічних наук, професор, кавалер ордену святої Ольги, викладач факультету журналістики Львівського національного університету, автор легендарного "Антисуржика" - Олесандра Сербенська сьогодні святкує свій ювілей.

Цифра поважна 85. Та колеги з журналістського цеху жартують , запевняючи, що Олександра Антонівна сьогодні досягнула зрілого повноліття.

На шиї намисто з перлів, строгий класичний костюм, акуратна зачіска - Олександра Антонівна попри поважний вік не втрачає фасон справжньої львівської пані. В очах вогонь, а на вустах такі влучні і соковиті слова.

Сьогодні її вітають усі покоління студентів. Михайло Присяжний нині декан факультету журналістики, а у минулому вихованець пані Сербенської, називає її не інакше як вчителька.

Нинішній завкафедри телерадіомовлення Василь Лизанчук теж студент Олександри Антонівної. Пригадує, що вимоглива викладачка аби не забути нічого записала у зошиті, що він не знає дієприкметників. була сувора і наполеглива у своїй думці.

Тепер йому теж неодноразово доводиться відстоювати свої погляди у суперечках з викладачкою.

Але і тоді і зараз Олександра Антонівна залишається легендою факультету.
А вона пам’ятає кожного студента. Кожну дитину зі школи в якій викладала.

І не зважаючи на своє зріле повноліття пані Сербенська ще досі стоїть за університетською кафедрою. Каже любов до навчання і до слова передалася від батька.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук