Відсторонений ватажок ДНР планує розвивати «Донецьку республіку», як мережевий проект, - ВВС

СуспільствоРоман Ганкевич, 10 вересня 20159510
Відсторонений ватажок ДНР Андрій Пургін

Колишній «голова народної ради» так званої «Донецької народної республіки» Андрій Пургін розповів, що був затриманий разом зі своєю дружиною і провів чотири дні в підвалі «міністерства держбезпеки ДНР». Про це Пургін розповів в інтерв'ю російській службі ВВС.

«Тримали в будівлі МГБ, тепер МГБ каже, що вони мене захищали від якоїсь української диверсійно-розвідувальної групи, яка повинна була мене чи то викрасти, чи то вбити, чи то ще щось зробити. Зрозуміло, що це смішна версія. Я був затриманий по дорозі в Донецьк, не доїхав до кордону», - розповів Пургін і додав, що його відставка була повним свавіллям.

Однак, за словами Пургіна, він не збирається за це воювати.

«Денис Володимирович Пушилін у нас у восьми іпостасях: він і гуманітарними місіями в ручному режимі командує, і тепер голова Народної ради, і голова виконкому «Донецької республіки», і представник ДНР на мінських переговорах, і футболом займається... Всього не перерахуєш, залишилися коксохім і сільське господарство, є ще куди рости. Я не буду перешкоджати цій діяльності», - прокоментував Пургін особу Денис Пушиліна, якого призначили на його місце.

Відсторонений ватажок пообіцяв, що буде займатися політичною діяльністю і продовжить розвивати мережеву «Донецьку республіку».

«Десять років тому я зі своїми соратниками створював «Донецьку республіку», як мережеву організацію, організацію розвитку. Зараз я, можливо, буду повертати до життя ту добру, потужну мережеву силу... Тобто буду працювати в рамках створення мережевої «Донецької республіки»», - розповів Пургін.

Слід зазначити, що саме він придумав триколор, під яким зараз воює ДНР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук