Відтепер зв’язатися із начальниками райвідділів Львівської міліції можна через Facebook

Начальники усіх райвідділів міліції Львова, окрім керівника Залізничного райвідділу Ярослава Грицика, зареєструвалися у соцмережі Facebook.

Таким чином міліція стане ближчою до народу, адже про будь-яку проблему можна повідомити безпосередньо начальникові, оминаючи бюрократичну машину. Новий канал зв’язку допоможе оперативніше отримувати інформацію та реагувати на неї.

Зазначимо, що начальником Шевченківського райвідділу міліції є Євген Березін, Галицького – Іван Іваночко, Личаківського – Андрій Таран. У Сихівському та Франківському райвідділах начальники поки не призначені, однак тимчасово виконує обов’язки начальника Сихівського райвідділу Мирослав Криштанович. Т.в.о. начальника Франківського району є Роман Гранківський.

Як повідомляв ZAXID.NET, у четвер, 19 червня, громадські активісти поставили перед начальником УМВСУ у Львівській області Дмитром Загарією вимогу, щоб усі керівники райвідділів міліції Львова упродовж трьох робочих днів зареєструвалися у соцмережі.

Додамо, сторінки ще начальників міліції ще не наповнені, однак вони відкриті для всіх зареєстрованих користувачів Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук