Відзначення Дня Гідності та Свободи у Львові

Поле почесних поховань № 67 Личаківського кладовища

Анонси18 листопада 2016690

15:30-15:35 – Покладання квітів та запалення лампадок на могилах загиблих під час Революції Гідності, генерала С. Кульчицького та борців за волю України. Участь візьмуть: міський голова Львова Андрій Садовий, керівництво області, родини загиблих Героїв, духовенство, львів’яни.

15:35–16:00 – Чин панахиди за всіма борцями за незалежність і згиблими під час Революції Гідності. Участь візьмуть: міський голова Львова Андрій Садовий, керівництво області, родини загиблих Героїв; духовенство; львів’яни.

16:30-17:00 – «Молитовний Майдан» – спільна молитва за Україну та її захисників у межах відзначення Дня Гідності та Свободи. Подія відбудеться на пр. Свободи (перед пам’ятником Т. Шевченку). Участь візьмуть: міський голова Львова Андрій Садовий, керівництво області, родини загиблих Героїв, духовенство, львів’яни.

17:00-18:00 – проведення акції «Україна – це Європа». Подія відбудеться на пр. Свободи (перед пам’ятником Т. Шевченку).

18:00 – «Український Реквієм» для солістів, хору, оркестру та органу, присвячений пам’яті про трагічні події ХХ століття: голодомори, депортації та репресії. Подія відбудеться у будинку органної та камерної музики (вул. С.Бандери, 8).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук