Вихід з політичної кризи залежить від позиції Порошенка, — заява фракції «Народний фронт»

Фракція «Народний фронт» позитивно оцінила пропозиції Президента Петра Порошенка щодо можливих кандидатур на посаду прем’єр-міністра. Про це йдеться у заяві фракції.

Заява фракції «Народний фронт»

Фракція «Народний фронт» вітає оприлюднені президентом пропозиції щодо можливих кандидатур на посаду нового прем’єр-міністра.

Це відповідальний крок не лише для Банкової, а й для фракції БПП у парламенті, яка є ключовою формуючою силою для парламентської коаліції «Європейська Україна».

Сьогодні розв'язок політичної кризи фактично залежить від позиції Президента Петра Порошенка – або країна продовжує реформи, або вимушено стає на паузу і повторює досвід політичного самогубства 2005 року.

Учора лідер нашої політичної сили, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк запропонував два варіанти виходу із нинішньої політичної кризи. Перший передбачає відновлення коаліції, посилення взаємодії між парламентськими фракціями і зміцнення нинішнього Кабінету міністрів. Відповідно до другого, Арсеній Яценюк звертається до президента з проханням взяти на себе відповідальність, представити нового прем’єр-міністра та провести переговори з парламентськими силами щодо підтримки як іншого уряду, так і альтернативної програми. Нарешті наше звернення було почуте.

Фракція «Народного фронту» вітає бажання наших колег припинити пусті балачки і зайнятися практичною роботою з виведення країни зі стану війни, економічної кризи і штучно створених політичних скандалів.

Сподіваємося, що найближчим часом окрім прізвищ кандидатів на прем’єрське крісло ми почуємо ще й персональний склад нового уряду та його програму дій. Чим швидше ми матимемо чіткі прізвища майбутніх урядовців та реальні кроки з реформування країни – тим швидше вийдемо з політичної кризи.

І найголовніше, новий уряд має отримати беззаперечну та стійку підтримку своїх ініціатив у парламенті, а не буде як чинний уряд зазнавати цькування та безпідставної критики, яка набула форм середньовічного «полювання на відьом».

Наша позиція чітка і зрозуміла. Чим швидше Президент Петро Порошенко та його фракція у Верховній Раді остаточно визначаться з ім'ям нового прем'єра, назвуть новий склад уряду та оголосять програму його реформ – тим швидше країна вийде з кризи і продовжить курс реформ європейського зразка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук