Виконком Львівської міськради прийняв рішення про передачу ЛОДА повноважень із вивезення сміття

Остаточне рішення приймуть депутати міськради на сесії 29 червня

СуспільствоОльга Гринько, 27 червня 201711820

Виконавчий комітет у віторок, 27 червня, прийняв рішення «Про врегулювання ситуації з вивезенням твердих побутових відходів з території міста Львова». Далі відповідну ухвалу буде винесено на чергове засідання Львівської міської ради, яке планується на четвер, 29 червня. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Пропонуємо проект рішення виконавчого комітету «Про врегулювання ситуації з вивезенням твердих побутових відходів з території міста Львова»:

«Зважаючи на критичну ситуацію з вивезенням твердих побутових (далі – ТПВ) з території міста Львова, пов’язану з закриттям Грибовицького сміттєзвалища та відсутністю резервного полігону, зважаючи на відсутність повноцінної реалізації Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони чи звалища захоронення твердих побутових відходів, враховуючи Протокол № 5 від 22 червня 2017 р. Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», Бюджетним кодексом України, виконавчий комітет ухвалив:

1. Надання згоди на поширенням юрисдикції Львівської обласної державної адміністрації в частині реалізації компетенції щодо організації збирання і видалення побутових та інших відходів, у тому числі відходів дрібних виробників на території міста Львова.

2. Погодити Спільну комплексну програму вивезення та захоронення ТПВ з території міста Львова на 2017-2019 рр. та погодити звернення до Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради з пропозицією затвердити спільну комплексну програму вивезення та захоронення ТПВ з території міста Львова на 2017-2019 роки».

Члени виконавчого комітету прийняли рішення з зауваженнями.

«Це рішення буде в порядку денному під час голосування порядку денного у четвер. Проект ухвали є готовий. Зараз він буде проговорюватись по профільних комісіях і в четвер на сесії будем його голосувати. Ситуація в місті з точки зору існуючих компаній не поміняється. Ті самі компанії, які працюють, і далі будуть працювати. Те, що область буде мати певні зобов’язання, я вважаю, що це є добре. А з точки зору роз’яснювальної роботи, я це робив, роблю і буду робити завжди. Тому що рік тому назад, коли сталась біда, пішов такий тренд, що треба заборонити помагати. Має бути братерство, має бути солідарність. Якщо той чи інший полігон може прийняти додатково одну машину і це не шкодить полігону, то чому ні. Я вважаю, що це є правильно, бо ми за це платимо кошти», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук