Викрадених членів ОБСЄ утримують в якості живого щита, - ЗМІ

Викрадені 29 травня члени спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до цього часу силою утримуються в Сєвєродонецьку, у будівлі колишнього інституту «Хімтехнологія», що на вулиці Вілесова, 1.

Про це повідомив редактор місцевої інтернет-газети «Сегодня в Северодонецке» Олексій Свєтіков.

«Є підстави вважати, що основною метою утримання є використання міжнародних спостерігачів в якості живого щита, щоб запобігти можливому обстрілу цієї будівлі українськими військовими. Утримують спостерігачів ОБСЄ озброєні групи (які включають, в тому числі, громадян Росії), які не контролюються так званим «урядом» Луганської народної республіки», - заявив редактор.

На його думку, рішення проблеми звільнення цієї групи з місії ОБСЄ знаходиться в Москві.

За його інформацією, командиром гарнізону, який «захищає» Сєвєродонецьк, є житель міста Стаханов, колишній муляр Павло Дремов. У його загоні, за словами Свєтікова, бійці зі Стаханова, Красного Луча, Антрацита, Запоріжжя та Криму. Сам Дремов, з його публічних заяв, виконує накази генерала Козіціна.

Отаман «Всевеликого Війська Донського, генерал-армії Козацьких військ» Микола Козіцін безпосередньо організовує і керує вторгненням бойовиків з Росії (в основному - козаків) до Луганської області. Оплотом російських козаків-інтернаціоналістів є місто Антрацит.

Саме вони складають основу загону Олексія Мозгового, який десять днів тому брав участь у захопленні Лисичанська, а в неділю, 1 червня, скоїв напад на сєверодонецький аеропорт.

Загони Дремова і Мозгового контролюють сьогодні де-факто Сєвєродонецьк.

Раніше повідомлялося, що групи спостерігачів ОБСЄ неодноразово ставали об'єктом нападів і захоплень терористами на сході країни. Сім представників військової місії ОБСЄ пробули у полоні з 25 квітня по 3 травня. У середу, 28 травня звільнено з полону 11 спостерігачів ОБСЄ. Ще дві групи спостерігачів, які зникли 26 і 29 травня, все ще знаходяться в руках терористів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук