Віктор Орбан звинуватив керівництво Німеччини в «моральному імперіалізмі»

СвітЛюбко Петренко, 24 вересня 20151900
Віктор Орбан звинуватив керівництво Німеччини в «моральному імперіалізмі»

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан звинуватив керівництво Німеччини в «моральному імперіалізмі». Він різко скритикував дії німецького уряду у справі вирішенням міграційної кризи в Європі – повідомило видання Süddeutsche Zeitung.

Виступаючи в Мюнхені, земельному парламенті Баварії, Орбан заявив, що всі рішення, які ухвалює Німеччина, повинні поширюватися тільки на неї. Інші країни, зокрема Угорщину, не повинні підкорятися Берліну в цьому питанні.

Угорський прем’єр водночас запропонував власний варіант вирішення міграційного кризи. За його задумом, необхідно створити міжнародну службу прикордонного контролю в Греції, через яку більшість мігрантів потрапляє до Європейського союзу. Крім того, Орбан вимагає відокремлювати економічних мігрантів від біженців відразу після їхнього прибуття в ЄС. За його оцінкою, реалізація цих ініціатив обійдеться Євросоюзу в 3 млрд євро.

Угорщина входить до числа країн, які жорстко розкритикували рішення Брюсселя розмістити в країнах-членах ЄС 120 тисяч біженців. Окрім Угорщини невдоволення цією системою вже висловили Чехія, Румунія і Словаччина. Остання пообіцяла опротестувати систему квот в суді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук