Вина «Коктебель» удостоєні вищих нагород на міжнародному дегустаційному конкурсі BEST DRINK 2017

Вина «Коктебель» удостоєні вищих нагород на міжнародному дегустаційному конкурсі BEST DRINK 2017
Вина «Коктебель»

На Восьмому професійному дегустаційному конкурсі напоїв BEST DRINK 2017 унікальні вина бренду «КОКТЕБЕЛЬ» отримали найвищі нагороди.

Склад експертної комісії конкурсу – провідні фахівці галузі та експерти-дегустатори. Представлені напої оцінювалися методом «сліпої дегустації» за органолептичними показниками – смак, колір, прозорість та аромат.

За результатами оцінок комісії, нагороди отримали вишукані вина лінійки Monte КОКТЕБЕЛЬ:

Монте Руж удостоєно Гран Прі,

– Монте Блан і Монте Розе – перше місце.

Лінійка Monte КОКТЕБЕЛЬ – це перша з трьох лінійок винного портфелю «КОКТЕБЕЛЬ», вона яскрава, витончена і чуттєва. Складається з трьох напівсолодких вин і сухого Аліготе, смак яких відрізняється свіжістю і ніжністю, а в ароматі чутні плодові і квіткові нотки.

Цінителям класичних сортових смаків бренд пропонує благородні вина лінійки Elegance, що володіють неповторною індивідуальністю, яскравістю і чистотою смаку. Для цих вин фахівці «КОКТЕБЕЛЬ» вибирають найкращий виноград, щоб розкрити найбільш глибокі і неповторні відтінки смаку і аромату, властиві сорту.

Для справжніх шанувальників – преміальна лінійка Vintage з легендарних кріплених вин «КОКТЕБЕЛЬ» – вино оксамитове, з насиченими складними ароматами, ідеальна пара, щоб винагородити себе.

Класичні рецептури лягають в основу виробництва бренду «КОКТЕБЕЛЬ», при цьому заключним акордом незмінно залишається відданість майстрів традиціям виноробства, що з року в рік дозволяє завойовувати визнання на міжнародній арені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук