Виробників національних фільмів можуть звільнити від податку на землю

Культура26 січня 20110

Сьогодні під час засідання Кабміну міністр культури Михайло Кулиняк доповість про затвердження переліку суб'єктів кінематографії (виробників національних фільмів), які до 1 січня 2016 р. звільняються від сплати земельного податку за земельні ділянки, які використовуються для забезпечення виробництва національних фільмів.

Про це йдеться в порядку денному засідання Кабміну, повідомляє кореспондент ІМК.

Доповідати з цього питання буде міністр юстиції Олександр Лавринович.

До уваги урядовців буде представлено порядок використання коштів держбюджету для надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави.

Згідно з проектом розпорядження про уповноваження першого віце-прем'єра, міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва на підписання листа-звернення до Євразійського банку розвитку, доповідати буде перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов.

Інформацію про цінову ситуацію на ринку продовольчих товарів у Вінницькій обл. та заходи, що вживаються для її стабілізації (на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 17 січня 2011 р.) надасть голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук