Виробництво санітарних «Богданів» для фронту призупинили після скарг волонтерів, – Міноборони

Половина доставлених на фронт санітарних автомобілів «Богдан» зламалася

Міністерство оборони України вирішило призупинити замовлення на виробництво санітарних автомобілів Богдан 2251, щоб усунути виявлені недоліки технічної, експлуатаційної та медичної частин.

Як повідомили в оборонному відомстві, в першу чергу мова йде про усунення несправності паливної системи, ходової частини та медичного кунгу.

Найближчим часом буде сформовано три робочі групи із залученням представників усіх зацікавлених сторін для напрацювання пропозицій щодо усунення виявлених недоліків та удосконалення санітарних автомобілів.

«Кінцевим результатом спільної роботи представників волонтерських та громадських організацій, посадових осіб Міністерства оборони України буде забезпечення медичної служби Збройних сил України надійним та високоякісним санітарним автомобілем класу А»,– йдеться в заяві.

Як інформував ZAXID.NET, у Раді волонтерів при Міністерстві оборони України раніше повідомили, що 25 із 50 автомобілів Богдан-2251, доставлених на фронт, довелося ремонтувати або повертати на завод.

Згідно з державним оборонним замовленням, Міністерству оборони було передано 100 автомобілів. Наразі ЗСУ прийняли половину.

Як відомо, санітарний автомобіль «Богдан 2251» виробляється корпорацією «Богдан Моторс». Розробка авто, як заявлялося, велася разом з спеціалістами Міноборони з урахуванням потреб військових лікарів. Вартість автомобіля складала $32 тис. за одиницю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук