Вісім районів Львівщини візьмуть участь у проекті ЄС/ООН з місцевого розвитку

СуспільствоОксана Панчишин, 21 листопада 20140

На Львівщині затверджено список районів, які протягом наступних чотирьох років співпрацюватимуть із проектом ЄС та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»-ІІІ.

Отож, за результатами роботи комісії відібрано вісім районів області для участі у Проекті: Самбірський, Турківський, Дрогобицький, Радехівський, Бродівський, Кам’янка-Бузький, Сокальський та Городоцький. Ще чотири райони – Стрийський, Перемишлянський, Миколаївський та Пустомитівський введено до резерву, інформує прес-служба ЛОДА.

Нагадаємо, конкурс районів було оголошено 16 жовтня поточного року. Свої заявки до центрального офісу Проекту подали 20 районів Львівської області. Там було складено рейтинг районів за двома основними групами критеріїв: соціально-економічні показники та мотивація до використання методології розвитку із залученням громад.

Загалом діяльність Проекту МРГ на Львівщині буде спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого аграрного бізнесу.

Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23,8 млн євро, наданих Європейським Союзом (23 млн євро) та ПРООН (800 тис. євро). Мета Проекту – сприяти сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук