Заступнику мера Рені повідомили про підозру в декларуванні недостовірних даних

Віце-мер не вказав, що був єдиним засновником приватного підприємства зі статутним капіталом 1 млн грн.

Прокуратура Одеської області 27 червня повідомила про підозру в декларуванні недостовірних даних (стаття 366-1 Кримінального кодексу) заступнику мера міста Рені.

Як йдеться у повідомленні на сайті прокуратури, слідство встановило, що в Єдиному реєстрі юросіб є відомості про те, що віце-мер з травня 2014 року по квітень 2017 року був єдиним засновником приватного підприємства зі статутним капіталом 1 млн гривень

Але в декларації за 2016 рік він цю інформацію не вказав.

У повідомленні не вказано ім'я підозрюваного, однак за інформацією місцевих ЗМІ, мова йде про заступника мера Андрія Лантінова.

Компанія, про яку йдеться, - це «Ойл Віто». Вона регулярно укладає контракти з ренійськими комунальними службами, а також два роки тому виграла тендер в 3,6 млн грн на постачання палива в Ренійський порт.

Під час проведення досудового розслідування було також встановлено, що Андрій Лантінов є співзасновником ТОВ «Рені-Транс-Сервіс» та ТОВ «Дунай-Транссервіс».

У декларації за минулий рік він єдиним джерелом своїх доходів назвав зарплату на посаді заступника мера - 104,3 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук