Військова прокуратура не виявила самовільного захоплення земель Нацгвардії на Київщині

У військовій прокуратурі Центрального регіону заявили, що самовільного захоплення землі на території військової частини Нацгвардії №3077 під дачі в селі Старе під Києвом на даний час не виявлено. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ.

У прокуратурі заявили, що перевірили інформацію, поширену волонтером Юрієм Касьяновим про те, що частина колишнього полігону перетворилася на дачну забудову, спільно з військовою прокуратурою Дарницького гарнізону та військовослужбовцями вказаної частини.

«За результатами дослідження порушень вимог земельного законодавства на даний час не встановлено. Земельні ділянки, які зазначені у сюжеті, не відносяться до земель Міністерства внутрішніх справ України», – сказано у повідомленні.

Повідомляється також, що «перевірка інформації щодо можливої корупційної діяльності командира військової частини 3070 триває».

Разом із тим, командування військової частини демонтувало шлагбаум, за допомогою якого здійснювався контроль за рухом автомобільного транспорту біля полігону.

Нагадаємо, Юрій Касьянов повідомив, що землі біля полігону Нацгвардії в селі Старе під Києвом відібрані під дачі, а в’їзд закритий для сторонніх і охороняється контрактниками Нацгвардії. Проте він не уточняв, коли саме згадувані території були землями МВС. На своїй сторінці у Facebook він продовжує публікувати нові подробиці свого розслідування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук