Військова прокуратура розслідує передачу в оренду фірмі Димінського земель Міноборони

Замість приватних мисливських угідь тут пропонують облаштувати реабілітаційний центр для військовослужбовців

СуспільствоОрися Шиян, 17 березня 201613291
Орендована ділянка охороняється особливо ретельно

У факті передачі в оренду майже 30 га землі на Яворівському полігоні приватній фірмі, близькій до Петра Димінського, військова прокуратура Львівського гарнізону виявила ознаки недбалого ставлення до військової служби службовими особами Яворівської квартирно-експлуатаційної частини району. За цим  фактом зареєстроване кримінальне провадження за ч. 2 ст. 425 КК України.

Як інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України, договір оренди нерухомого військового майна на території Яворівського військового полігону – Міжнародного центру миротворчості та безпеки уклали ще у 2012 році за вказівкою тодішнього Міністра оборони Дмитра Саламатіна. Згідно з його умовами Яворівська КЕЧ передала  ТОВ «Приватна охоронна фірма «Ірбіс», яка зареєстрована у Львові на вул. Липова Алея, 5, у строкове платне користування військове майно. Однак за користування нежитловими приміщеннями площею 1177,3 кв.м та прилеглою земельною ділянкою площею 29,3 га, у тому числі озером площею понад 7 га фірма платить щомісячно менше чотирьох тисяч гривень орендної плати.

Нежитлове приміщення не використовується орендарем і перебуває у занедбаному стані

Також прокуратура виявила, що орендар не використовує нежитлове приміщення МО України, а воно перебуває у занедбаному стані та потребує реконструкції. Також посередині водойми охоронна фірма самовільно спорудила штучний острів, на якому звела самовільну дерев’яну будівлю. Фактично земельна ділянка площею 29,3 га та озеро, які належать Міністерству оборони України, використовуються у якості бази відпочинку для задоволення власних потреб орендаря.

Посеред озера орендар самовільно спорудив штучний острів та звів на ньому самочинну будівлю

Як наслідок, військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом недбалого ставлення до військової служби. Також заявлено позов про розірвання договору оренди та усунення перешкод у користуванні військовим майном.

Військова прокуратура Західного регіону України ініціювала передачу на баланс МО України самовільно зведених будівель та створення на цьому місці реабілітаційного центру для військовослужбовців – учасників АТО, а також реабілітації представників частин і з’єднань, які проходять злагодження у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

Як інформував ZAXID.NET, фірма, яка орендує 29,3 га на Яворівському полігоні, має відношення до почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук