Військова прокуратура з`ясує, чому мобілізованим на Львівщині не видають форми

Військова прокуратура Львівського гарнізону вивчає ситуацію щодо можливого порушення прав військовослужбовців 184-го навчального центру Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на отримання належного речового забезпечення.

Як йдеться в повідомленні прес-служби військової прокуратури Західного регіону України, 18 травня близько 10:00 понад 200 військовослужбовців цього навчального центру у цивільному одязі перекрили дорогу в с. Старичі Яворівського району, заблокувавши рух військової техніки. Вони вимагали у командування військової частини забезпечити їх належним речовим забезпеченням.

З довідки військової частини про стан забезпечення формою одягу 5-ї хвилі військовозобов’язаних цієї військової частини відомо, що станом на 18 травня справді не всі сержанти і солдати, яких там навчають, отримали військову форму. Основні причини: відсутність військової форми одягу на базах та складах довольчого органу, постачання обмундирування з баз та складів за низьким діапазоном розмірів, неможливість створення потрібного відсотка запасу.

Як зазначено в повдомленні, задля забезпечення військовослужбовців речовим майном 13 квітня та 18 травня було направлено заявки начальнику Центрального управління речового забезпечення Збройних Сил України та командирові відповідної військової частини.

За повідомленням командування частини, військовослужбовців насамперед забезпечать черевиками хромовими з високим берцем та костюмами польовими нового зразка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук