Військовий прокурор Західного регіону позачергово отримав трикімнатну квартиру у Львові

СуспільствоІ.Р., 24 лютого 201736890
Олег Сенюк очолює військову прокуратуру Західного регіону з 2015 року

У п’ятницю, 24 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради позачергово надав військовому прокурору Західного регіону Олегу Сенюку ордер на трикімнатну квартиру у Львові. Це вже друга квартира Сенюка у Львові, крім того, його родина також володіє квартирою в Києві та будинком під Києвом.

Згідно з рішенням, військовий прокурор Західного регіону отримає ордер на вселення у трьохкімнатну квартиру площею 93,3 м2 на вул. Інструментальній.

У рішенні зазначається, що військовий прокурор, який є полковником юстиції, зареєстрований при КЕВ, з 29 січня 2016 року стоїть на квартирній черзі за місцем служби і має право на першочергове одержання житла, оскільки в нього багатодітна сім’я.

При цьому в рішенні не вказано прізвище військового прокурора, якому надається квартира. Утім, таку посаду має одна людина – Олег Сенюк, решта працівників прокуратури мають посади заступників військового прокурора, начальників відділів тощо.

З рішення також випливає, що військовий прокурор є сьомим у списку першочерговиків, проте «першочерговики №1, 2, 3, 4, 5 та 6 за складом сім’ї на вказану квартиру не претендують».

У рішенні зазначається, що квартира належить військовій прокуратурі Західного регіону. Надання ордеру зумовлено тим, що відповідне рішення в січні 2017 року ухвалила житлова комісія військової прокуратури.

37-річний Олег Сенюк очолює військову прокуратуру Західного регіону з березня 2015 року. У декларації за 2015 рік він вказав трьох доньок. Сенюк задекларував квартиру у Львові площею 62,5 м2, дачний будинок площею 15 м2 та дві земельні ділянки площею 600 м2 кожна у Львові. Дружина Сенюка має дачний будинок площею 221 м2 та земельну ділянку площею 1200 м2 у с. Гатне під Києвом, а також ділянку площею 1000 м2 у Бориспільському районі. На 12-річну доньку Сенюка зареєстрована квартира в Києві площею 113 м2.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук