Військовий прокурор звинуватив українське бюро Інтерполу у хабарництві

Анатолій Матіос має свідчення видачі хабарів у відомстві, за недопущення в розшук осіб режиму Януковича

Військовий прокурор володіє свідченнями, оперативними і документальними даними про хабарі в Інтерполі

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що деякі співробітники бюро Інтерполу в Україні перешкоджали передачі до головного офісу організації матеріалів для оголошення в міжнародний розшук низки осіб, за що отримували неправомірну вигоду. Про це він повідомив в ефірі «Шустер Live» в п'ятницю ввечері, 28 жовтня.

«Проблема в тому, що пошта - скажу простою мовою - якою є відділення Інтерполу в Україні, визначала: направляти (документи, - ред.) в Інтерпол, або залишити і відправити назад слідчому. Є офіційні свідоцтва і офіційні документи, де було написано: не вважаємо за доцільне... Вони вигадували на рівні капітана, майора або окремо взятого полковника, потрібно чи ні», - зазначив Матіос.

Також військовий прокурор заявив, що володіє свідченнями, оперативними і документальними даними, що за кожен такий ляп в правоохоронній роботі були виплачені і сплачуються в деяких моментах щомісячні неправомірні вигоди, фактично - хабарі, за недопущення оголошення або доведення процедури оголошення в розшук.

За інформацією Матіоса на наступному тижні в прокуратурі візьмуть процесуальне рішення за результатами вивчення матеріалів щодо можливих ознак посадових злочинів в діяльності окремих співробітників українського бюро Інтерполу.

Нагадаємо, Анатолій Матіос заявляв 22 жовтня про ймовірну причетність окремих посадових осіб Національного бюро Інтерполу в Україні у сприянні уникнення кримінальної відповідальності екс-президента Віктора Януковича та інших високопоставлених осіб його режиму. Їхнім діям буде дана процесуальна оцінка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук