Військовий завод у Львові передасть армії відремонтовані танки

Головні Новини за 12 січняІрина Ващишин, 12 січня 2015, 19:58 2609 1

Львівський бронетанковий завод підготував для механізованої бригади з Володимира-Волинського 31 танк. Зараз їх перевіряють вояки, аби офіційно прийняти техніку на свій баланс.

Проте саме довкола цих машин виник скандал. Бо 30 грудня танки урочисто передав військовикам Президент Порошенко на Яворівському полігоні. І тоді в соцмережах волонтери заявили: мовляв, вояки отримали недоукомплектовану техніку.

Військові називають це протокольною формальністю, якої під час візиту президента уникнути не могли ніяк. «Сам процес передачі техніки військовим частинам має декілька етапів. Перший відбувся 30 грудня. Другий етап цього процесу ви бачите сьогодні. Розпочали саме прийом – передачу цієї техніки, за результатам якої буде складено акт прийому-передачі і будемо доповідати командуванню про те, що техніку прийняли», – розповів заступник командувача військ оперативного командування «Північ» Володимир Яцентюк.

Зараз техніка повністю укомплектована, – підтверджують екіпажі, які спеціально прибули з Володимира-Волинського для перевірки танків. «Системи управління вогнем перевіряємо, системи наведення, щоб все працювало. Перевіряємо, щоб машина їхала, заводилась нормально. Щоб можна було маневрувати і вести бій», – пояснив головний сержант 3-ї танкової роти 14-ї механізованої бригади Євген Федорчук.

Аби прийняти танки, до Львова прибуло чотири екіпажі. Їх сформували з найкращих фахівців 14-ї механізованої бригади. Усі вони вже воювали на сході. На території бронетанкового заводу ретельно випробовують кожну з підготовлених для них машин. Окрім цього, боєздатність отриманої техніки перевірять згодом на полігоні в Рівному.

«Кожний екіпаж під себе вивірить гармату, кожний екіпаж під себе цю гармату пристріляє. Механіки-водії перевірять машини на ходу», – запевнив командир танкового батальйону 14-ї окремої механізованої бригади Валерій Дуріхін.

Водночас для Львівського бронетанкового заводу ремонт танків Т34 став не лише особливим, але й перспективним замовленням від Міністерства оборони. Підприємство тепер має підстави сподіватись на подальші держзамовлення.

«Наш бронетанковий завод був спеціалізований ще з радянських часів на танки Т55, Т72 російського виробництва. Танки Т64 – це перші одиниці техніки, які ми відремонтували. Але на даний час ми також розпочали ремонт БМП-1. Цієї техніки ми раніше не ремонтували. Тому, наскільки мені відомо, Міноборони планує наше підприємство зробити одним з основних з ремонту танків Т64», – розповів головний інженер Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрущук.

Що ж до танків для 14-ї механізованої бригади, на бронетанковому заводі їх вояки перевірятимуть до кінця січня. І тоді техніку почнуть відправляти на схід.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Богдан Курій 29 березня 2015, 14:55

  потрібно майстра яктй може зробити двигун до танка Т 55 .двигун стоїть в польщі,безкоштовно привезу до місця роботи,оплата 100%,потрібно хорошого спеціаліста.Мій телефон +48787952466 ---Богдан

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук